SLUŽEBNÍ CESTA DO UK ZA NAŠÍM DISTRIBUTOREM

V červnu se Radwell International stal oficiálním distributorem produktů Temlos pro Velkou Británii. Z tohoto důvodu proběhla schůzka se zástupci Radwell v jejich centrále ve městě Newcastle-under-Lyme. Při této příležitosti proběhlo školení jejich obchodního týmu a zúčastnili jsme se „Radwell Open Day

 

NĚCO O RADWELL INTERNATIONAL

Radwell International Ltd je dodavatelem automatizace a elektrotechnického materiálu. Disponují také rozsáhlým týmem specialistů, kteří opravují a renovují prvky pro automatizace, převážně elektrické motory a serva. Mají největší opravárenské středisko ve Velké Británii.

Sídlí v Newcastle-under-Lyme a jsou předním hráčem na britském trhu v oblasti průmyslové automatizace.

radwell_building.jpg 

PRVNÍ DEN – ŠKOLENÍ

Ihned dopoledne proběhla schůzka s vedoucími pracovníky Radwell. Odpoledne jsme školili jejich obchodní týmy. Naše školení začalo představením značky Temlos, vznik, cíle a mise firmy. Druhá část naší prezentace spočívala v produktovém školení našeho portfolia. Prodejnímu týmu byly představeny funkce jednotlivých produktů a také výhody.

 IMG_4541.JPG Webp.net-resizeimage (5).jpg

DRUHÝ DEN – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V rámci naší služební cesty jsme navštívili také jejich Den otevřených dveří. Tato akce nám umožnila přímí kontakt s koncovými uživateli a zákazníky, kteří tento den přišli navštívit. Akce byla zaměřena na podporu prodeje a rozšíření značky Temlos do podvědomí zákazníků.

Během celého dne bylo k dispozici občerstvení a super nálada.

 Webp.net-resizeimage (4).jpg

Je nám ctí budovat Temlos ve Velké Británii s tak silným partnerem jako je Radwell UK.

Více informací o Radwell nalezente na www.radwell.co.uk.